ساعت کار شعبه های شهرستان

شنبه 11 دی‌ماه سال 1389

این مطلب بنا به درخواست یکی از همکاران شهرستانی مان در رابطه با ساعت کار شعبه های شهرستان درج گردیده است.

خدمت تمامی همکاران گرامی در شهرستان های ایران عزیز سلام و خسته نباشید عرض می کنم.

باید اعتراف کنم زمانی که ساعت کاری شعبه های شهرستان از سوی مدیریت امور طرح و برنامه اعلام شد کمی جا خوردم. در نظر داشته باشید این تصمیم زمانی اتخاذ شد که برخی مسئولین شعب شهرستان نقطه نظرات خود را !!! در خصوص اختلاف ساعت شروع به کار این بانک با سایر بانک ها اعلام کردند. اینکه این نظرات از سر دلسوزی بوده یا ... مشخص نیست. لذا این تماس ها منجر به صدور اطلاعیه شماره 525 از سوی مدیریت امور طرح و برنامه و در پی آن اطلاعیه شماره 543 شد.

شعبه های شهرستان به دو دسته تقسیم شدند:

1-      شعبه های مستقر در استان های خراسان رضوی ، شمالی و جنوبی ، کرمان ، سیستان و بلوچستان ، یزد، اصفهان، فارس،  چهارمحال وبختیاری، هرمزگان،  بوشهر، گلستان و سمنان:

 شنبه تا چهرشنبه           7          الی     17:30

 پنج شنبه                      7          الی     13:30

2-      شعبه های مستقر در استان های مازندران ، گیلان ، آذربایجان شرقی و غربی ، اردبیل ، زنجان ، قزوین ، همدان ، کرمانشاه ، کردستان ، خوزستان ، مرکزی ، لرستان و قم :

 شنبه تا چهرشنبه           7:30      الی       18

   پنج شنبه                      7:30      الی   13:30

ضمناً در مورد گروه اول ساعت 14:30 الی 17:30 و در مورد گروه دوم 15 الی 18 به عنوان باجه عصر اعلام گردید که می بایست با حضور حداقل همکاران تشکیل شود. اما اعلام این ساعت چه فایده ای دارد وقتی از نظر مسئول شعبه حداقل همکاران یعنی حضور همه بدون وی.

به نظر می رسد ساعت کاری بالا نه تنها کمکی به پیشرفت و رشد بانک نمی کند بلکه باعث تحلیل رفتن یکی از ارزشمندترین سرمایه های بانک می شود که همان نیروی انسانی است.

در پایان امیدوارم مسئولین محترم بانک ، تجدید نظری در رابطه با ساعت کاری شعب شهرستان داشته باشند.